DELURON Forte od prostatitisa: odstránenie príznakov prostatitídy bez opustenia komfortnej zóny!

Produkt je zameraný na:

 • Odstránenie bolesti a zápalu.
 • Ovplyvňuje zdravie prostaty.
 • Uľahčuje močenie.
NAROČITI

Deluron pomáha vyrovnať sa s príznakmi prostatitídy bez toho, aby ste museli ísť k špecialistovi

 1. Odstráňte bolesť v slabinách, perineu, genitáliách
 2. Zbavte sa častých nutkaní na toaletu
 3. Normalizovať odtok moču
 4. Zlepšiť sexuálny život

Zloženie Deluron umožňuje nahradiť injekcie, čapíky a ponižujúce procedúry

 • Extrakt z koreňa Maca
  Štúdie ukazujú, že konzumácia extraktu z maca znižuje veľkosť prostaty.
 • Rastlinný extrakt Tribulus
  Extrakt obsahuje 90% saponínov typu furostanol – hlavnú účinnú látku.
 • Extrakt z koreňa žihľavy
  Koreň sa často používa na terapiu zapálenej prostaty.
 • Zinok
  Podieľa sa na potláčaní enzýmu, ktorý riadi premenu testosterónu na dihydrotestosterón, čím udržuje jeho normálnu hladinu.
NAROČITI

Ako užívať Deluron

 • Užívajte 1 kapsulu 1-2 krát denne
 • Zapite vodou
 • Dĺžka jedného kurzu je 45 dní.

Odborný názor na Deluron

Prostatitída skôr či neskôr vstúpi do života každého druhého muža. Najhoršie je, že mnohí nerobia nič, aby sa zbavili mučivých symptómov. Hanbia sa o svojom probléme rozprávať, ísť na prehliadku či masáž… Neuvedomujúc si, že takýto postoj môže skončiť aj smrťou.

 

Som rád, že sa na trhu objavil Deluron, ktorý mužom, ktorí z nejakého dôvodu nechcú navštíviť odborníka, pomôže vyrovnať sa s prostatitídou. Nástroj je schopný zbaviť sa nepríjemných symptómov na dlhú dobu, ako aj odstrániť príčinu problému – zápal v prostatickej žľaze.

 

Deluron som poradil mnohým mužom a podarilo sa im v pomerne krátkom čase zbaviť bolesti a normalizovať močenie. Navyše mnohí dokázali vyriešiť problémy s potenciou a zbaviť sa rýchlej ejakulácie. Podarilo sa im tiež zlepšiť sebavedomie a kvalitu života.

Štefan Wagner,
špecialista na prostatu

Anonymné recenzie od našich zákazníkov (mená boli nahradené)

Blažej
37 rokov, Brezno

Posledný rok a pol ma bolí prostata. Obrátil sa na odporúčanie špecialistu. Situácia sa nezanedbala, a tak stačila masáž prostaty. Zákrok je veľmi intímny, po prvom raze odtiaľ ušiel. Masáž nahradil Deluron. Veľmi pohodlné a žiadne nepohodlie. Hlavná vec je nezabudnúť si vziať)

Florián
47 rokov, Vysoké Tatry

Predtým som mal slabú potenciu. A prúdové lietadlo nebolo rovnaké ako v jeho mladosti, ale zoslablo. Zloženie v Deluron je dobré pre zdravie mužov. Vypil som 1 balenie a bolo ľahšie ísť na toaletu, potencia sa zvýšila. budem brať aj naďalej.

Branislav
57 rokov, Revuca

Predtým som mal slabú potenciu. A prúdové lietadlo nebolo rovnaké ako v jeho mladosti, ale zoslablo. Zloženie v Uromexil je dobré pre zdravie mužov. Vypil som 1 balenie a bolo ľahšie ísť na toaletu, potencia sa zvýšila. budem brať aj naďalej.

Cyprián
49 rokov, Šamorin

Uromexil je naozaj dobrý. Odstránili všetky príznaky, ktoré trápili! A to sú bolesti v podbrušku, kŕče v močovej rúre, ťažkosti s močením. Libido sa zvýšilo. Odporúčam pre každého!

NAROČITI
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: